1. Anasayfa
  2. Oyun

En Yüksek Puanlı Ps4 Oyunları

En Yüksek Puanlı Ps4 Oyunları
0

Ps4 konsolunda keyifli vakit geçirmek, eşsiz deneyimler kazanmak ve unutulmayacak anlar yaşamak için kaliteli ve hikayesi çarpıcı oyunlara ihtiyaç var. Tahmin edersiniz ki bu oyunlarda her zaman çıkmıyor. 2018 yılına ait yüksek puanlı ps4 oyunları şimdilik bunlar umarım daha iyileri de karşımıza çıkar.

 

Far Cry 5

Hikayesi, grafikleri ve oyun içi dinamikleriyle Far Cry 5, ps4’de deneyimlemek için son derece başarılı bir oyun. Serinin eski oyunları da bir bu kadar başarılıydı ama Far Cry 5 kesinlikle övgüyü hakediyor.

 

Monster Hunter: World

Hayatta kalmak için yırtıcı hayvanlarla ve türlü yaratıklarla mücadele ettiğiniz fantastik bir dünyaya kapılarınızı açın. Devasa haritası ve keyifli oynanışıyla yeni favoriniz olacaktır.

 

The Witcher 3

Zamanında yükleyip sildiğim ama ”ya ben ne yaptım” deyip tekrar yüklediğim muazzam bir açık dünya oyunu daha. İçerisinde görevden göreve koşacağınız oynarken kendinizi kaptıracağınız hikayesiyle sizi içine çeken müthiş bir yapıt.

 

Resident Evil VII: Biohazard

Bu oyunu eleştirmenlerin verdikleri puan için eklemeyi tercih ediyorum. Hikayenin başları son derece hızlı, korkutucu, akıcı olsa da sonlara doğru işlerin aşırı mide bulandırıcı olması biraz canımı sıkmıştı.

 

Injustice 2

Küçükken olmak istediğiniz her süper kahramanı bu oyun sayesinde olmanız mümkün. Üstelikte bir güzellikten daha bahsetmek isterim ki buna bayılacaksınız. Sevdiğiniz karakteri seçtiniz her şey çok güzel değil mi? Sevmediğiniz bir süper kahramanı da karşınıza alıp sabaha kadar pataklayabilirsiniz.

 

God of War 4

Toyluğu üstünden atıp resmen adam olmuş hissettiren bir God Of War oyunu olmuş. Önceki serilerin vurdulu kırdılı havasından sıyrılıp daha çok psikolojik yönü ağır basan bir yapıt olmuş diyebilirim. Bunu tabi ki Kratos’un oğlu Atreus ile olan ilişkisini düşünerek söylüyorum.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir