1. Anasayfa
 2. Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır? (2020)

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır? (2020)


turkcell bedava internet 2020

Turkcell  bedava internet 2020 Eylül ve Ekim ayı kampanyalarını her zaman olduğu gibi yine daykan sizin için derledi.

Turkcell bedava internet 2020 yılını kapsayacak şekilde tüm paketler güncellenerek sizlere sunulmuştur. Turkcell hediye internet kampanyalarını, Salla Kazan ve diğer Turkcell bedava internet paketlerini inceleyiniz.

1.Çevreci Faturaya Geçiş Kazandırıyor

Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisi ekleyerek müşterilerini memnun ederken, çevreye de katkı sağlıyor. Müşterilerinden e-fatura yada sms faturaya geçmelerini bekleyen Turkcell, kullanıcılarına bunun karşılığında 2 GB bedava internet hediye ediyor.

Kampanya 01 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir.


Kampanyaya katılım ücretsizdir.
Bu kampanya, bireysel faturalı hatlar için geçerlidir.

Kampanyaya katılım ve iptal için gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.

E-fatura’ya geçerek katılmak için güncel e-posta adresinizi yazarak 2222’ye gönderin. SMS Fatura’ya geçerek katılmak için SMS FATURA yazıp 2222’ye gönderin.

2.     SİM Kupon Biriktir Kampanyası

SİM uygulamasını indirip günlük yüklenen kuponları toplayan Turkcell’li kullanıcılar, data paketleri kazanıyor!

SİM kupon Biriktir Kampanyası 18.03.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

18.03.2019 tarihinden itibaren SİM mobil uygulamasından günlük yüklenen kuponları toplayan tüm bireysel ve kurumsal ses hattı sahibi Turkcell’li kullanıcılar aşağıdaki baremlerde kupon topladıklarında diledikleri faydayı kazanabilirler.  

 • 15 Kupon – Haftalık 1GB
  • 30 Kupon – Haftalık 2GB
  • 45 Kupon – Haftalık 3GB
  • 60 Kupon – Haftalık 4GB

SİM mobil uygulamasının ana sayfa bölümünden kupon biriktir kampanya sayfasına girerek günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını alabilirler.

Hediyenizin bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz yoksa tarifenizden ücretlendirilir. 

İptal için:

 • Haftalık 1GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 1GB
  • Haftalık 2GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 2GB
  • Haftalık 3GB –  IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 3GB
  • Haftalık 4GB –  IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 4GB

3.     GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Gençler GNÇ uygulaması ile hediyelere doyuyor. Turkcell GNÇ tarifeliler haftada 2 kez GNÇ uygulamasına girip, yumurtalarını çatlatarak anında bedava hediyelerini kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için uygulama marketinize girip GNÇ uygulamasını telefonunuza yükleyiniz.

 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu GNÇ uygulaması ve SMS ile yapılabilir.

Tüm paketler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında elde edilen internet paketlerinin kullanımı mevcut ücretli faturasız paket ve tarife kullanımlarından önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir. Diğer Turkcell kampanyalarından kazanılan ücretsiz hediye paketlerin kullanımı Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında satın alınan ücretli paketlerin kullanımından önceliklidir. 

Kampanyadan faydalanma iptali; 1 Saat İnternet için IPTAL GNC1SAAT, 3 Saat İnternet için IPTAL GNC3SAAT, Haftalık 1 GB İnternet için IPTAL GNCHFT1GB, Haftalık 2 GB İnternet için IPTAL GNCHFT2GB, Aylık 1 GB İnternet için IPTAL GNCAY1GB, Aylık 5 GB İnternet için IPTAL GNCAY5GB, 1 TL’ye 1 GB İnternet için IPTAL GNC1TL, 5 TL’ye 2 GB İnternet için IPTAL GNC5TL, 2 TL’ye 2 GB İnternet için IPTAL GNC2TL yazılıp 2200’a göndererek sağlanabilir.

Turkcell bedava internet

4.     GS Destek 1GB Turkcell Hediye İnternet kampanyası

Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketliler hediye internet kazanıyor.

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.

Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

5.     Dergilik ile Tanışma 1GB Kampanyası

Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın, haftalık 1 GB mobil internet hediyenizi kazanın!

31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli.

Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!

Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir.  Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.

Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanıp 1 GB Internet hediyesini alabilmek için ön-koşul Dergilik indirme olup tek koşul Dergilik indirme değildir. Buna ek olarak, son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmak gereklidir. Son 1 yıl içerisinde daha önceden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Dergilik servisine abone olma koşulu yoktur. Bu kampanyadan bağımsız, tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş bireysel Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi keyifle indirip okuyabilirler.

6.     Web 1 GB Kampanyası

Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus, Uçuran 14 GB, Uçuran 14 GB Plus paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr veya Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kredi kartınız ile satın aldığınızda 30 gün geçerli 1 GB kazanırsınız.

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.

Uçuran 14 GB Plus paketlerini turkcell.com.tr veya Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alan müşterilerimize yurt içinde 30 gün geçerli 1GB hediye verilecektir.

Müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1 GB’lık kota bitiminde 2 kr/100 KB paket aşımı yansıtılır.

Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

7.     4.5G Hızını Deneme Kampanyası

Kampanya süresince 4.5G şebekemizden verilecek olan veri indirme üst hız limiti tüm abonelerimiz için 600 Mbps olacaktır. 4.5G’de üst bağlantı hızı, kapsama alanına, hizmet alınan baz istasyonuna, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza, bağlanılan siteye ve baz istasyonuna olan uzaklığa göre değişim gösterebilir.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli.

Kampanya ücretsiz olup 4.5G uyumlu cihaz ve SIM kart ile beraber 4.5G aboneliği olan Turkcell müşterileri yararlanabilir.

4.5G şebekemizden verilecek olan veri indirme üst hız limiti tüm aboneler için 600 mbps olacaktır.

Turkcell Bedava İnterneti Paketi

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası 2019
Turkcell’in bedava internet kampanyaları arasında yer alan 2019 Turkcell bedava internet enflasyonla mücadele kampanyası, 4,5 G abonelerine tarifelerini 2’ye katlayan imkan sunuyor.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için; BİP uygulamasından sonra Enflasyonla Topyekün Mücadele kanalına üye olunması gerekmektedir. Bu kampanya sayesinde 4.5G’li abonelerin tarifeleri yıl sonuna kadar 2’ye katlanacaktır.

Trabzonsporlulara Özel Her Gole Bedava İnternet


Turkcell 61Cell 200MB Hediye İnternet Paketi 2019
Trabzonspor taraftarlarına özel Turkcell bedava internet paketlerinden bir tanesi olan 61Cell 200 MB hediye internet paketi kazanma fırsatı sunuyor. 61CELL Gol TS yazıp 2200‘a sms gönderip ücretsiz GollerCepte Premium aboneliğini başlatabilirsiniz.
Not: Turkcell Goller Cepte aboneliğinin ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz.

Turkcell PayCell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası 2019


2019 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan Paycell 3G bedava interneti paketi ile tüm Turkcell aboneleri 1 GB hediye internet kazanma fırsatı yakalıyor. Bu işlemi 2019 yılı içerisinde 3 defa yaptığınız takdir de 3 GB bedava Turkcell internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için; Turkcell Paycell Kartınıza 100 TL’lik yüklemede 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. ( Toplamda 3 kez yapılabilir.)

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası 2019


Turkcell GNÇ uygulaması içerisinden “ÇATLAT” bölümüne giriş yapan kullanıcılar, bu bölümde yer alan kampanyaya katılarak hediye internet kazanma fırsatını yakalıyor. GNÇ üyesi Turkcell müşterileri Turkcell bedava internet kampanyasından haftada 2 kez faydalanabiliyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kampanyası


Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell 2DK Bekleyene Hediye İnternet Kampanyası 2019


Turkcell Bedava İnternet Paketleri kazanabileceğiniz ve bir çok Turkcell hat sahibi kullanıcının bilmediği, Turkcell müşteri hizmetleri (Turkcell call center) çağrı merkezleri üzerinden yaptıkları görüşmelerde eğer 2 dk’dan fazla bir bekleme yaşarlarsa hediye internet kazanma şansını yakalıyor. Turkcell, müşterilerini çağrı merkezi görüşmeleri üzerinden çok fazla bekletme gerçekleşmesi durumunda (2 dakika) bedava internet kazandırıyor.

Yeniden Yükle Turkcell Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell hattına en az 7 ay boyunca faturalı ya da faturasız yükleme yapmayan müşteriler, 7 ay sonunda yaptıkları ilk yükleme karşılığında yeni bedava internet kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik bir ay geçerli Turkcell bedava internet kampanyası tam tamına 3 GB.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet


Turkcell Bedava internet kampanyaları arasında yer alan “otomatik ödeme 2 GB hediye internet kampanyasından” faydalanmak çok basit.

Bu kampanyaya uygun Turkcell bedava internetten faydalanmak isteyen müşterilerin sadece otomatik ödeme talimatı ile ilk fatura ödemesinin bu talimattan yapılması yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için ek bir işleme ihtiyaç yoktur. Kampanyadan otomatik olarak faydalanılacaktır.

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası 2020


Turkcell Bedava İnternet Paketleri Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası
Turkcell bedava internet paketleri her geçen gün kendisini yeniliyor ve yeni bedava internet kampanyalarını Turkcell müşterilerine sunmaktadır. Turkcell Platinum kullanan müşterilerin doğum gününde Turkcell bedava internet imkanı sunmaktadır. Doğum günü olan Turkcell Platinum kullanıcıları 24 saat geçerli 1 GB bedava interneti otomatik olarak hesaplarında bulabilirler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir