1. Anasayfa
  2. A Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası


Bir çok kişi olayları artık WhatsApp ihbar hattı üzerinden televizyon kanallarına ulaştırabiliyor. Bir çok kanal WhatsApp ihbar hattı kurdu ve vatandaşlardan önemli gördüğü haberleri ihbar edebilmelerini sağlıyor. Vatandaş artık yaşadığı olayları çok kolay bir şekilde bildirerek ülke gündemini bile belirleyebiliyor.
En çok aranan ihbar hatlarından biri olan A Haber WhatsApp ihbar hattını devreye soktu. A Haber’de büyük bir ihtimalle bu hat üzerinden ihbar alıyor ve değerlendiriyor. Aşağıdaki A Haber WhatsApp ihbar hattını kullanabilirsiniz.

A Haber WhatsApp Haber İhbar Hattı Numarası : 0505 188 10 00

Atv WhatsApp Haber Hattı İhbar Numarası=0 505 165 88 88
a Haber
a Haber, Çalık Holding tarafından kurulmuş haber kanalı. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Habertürk TV’nin eski genel yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş üstlenmiş, 2011’de yerine eski yardımcısı Cengiz Er geçmiştir. Hem HD hem de SD yayın yapmaktadır. Türkiye’nin ilk HD yayın yapan haber kanalıdır. TRT Türk’ten sonra 16:9 yayın yapan ikinci haber kanalıdır.

24 Nisan 2011’de test yayınına, 25 Nisan 2011’de ise normal yayına başlamıştır. Haber yayınının yanı sıra, bazı futbol karşılaşmalarını da yayınlamaktadır. Copa America 2011’in yayın haklarına sahip olup, tüm maçları HD kalitesi ile naklen yayınlamıştır. 2011 İtalya Süper Kupa Finalini de HD kalitesiyle yayınlamıştır. Türkiye Kupası 2011-2012 sezonu maçlarının bazılarını da HD kalitesiyle canlı yayınlayacaktır.