1. Anasayfa
  2. Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet 2024 ücretsiz internet paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet 2024 ücretsiz internet paketleri
0

Sil Süpür Kampanyası
Türk Telekom’un kullanıcılarına uygulama üzerinden sunduğu bu fırsatlara yakından bakalım. Haftada bir kez Online İşlemler uygulamasından erişebileceğiniz bu şans oyunu sizlere Cepten türk telekom bedava internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler sunuyor.
Yapmanız gereken telefonunuza Türk Telekom uygulaması indirdikten sonra sağ üstteki hediye paketi simgesine dokunarak sil süpür oyununa girip ekranı süpürmek. Daha sonra kazandığınız paket veya sürpriz hediyeyi görebilirsiniz. Haftada bir kez yararlanabileceğiniz bu uygulama ücretsizdir.

4.5G 20 GB Bedava İnternet Kampanyası
Kampanyadan yararlanmak için hali hazırda 3G internet kullanmaya devam ediyor olmanız gerekiyor. Türk Telekom bayisine uğrayıp 4.5G uyumlu sim kartınızı alıp 4.5G hızına eriştiğiniz zaman 20 GB bedava internet hakkına sahip oluyorsunuz. Kampanyaya katılmak için 4.5G 20GB yazıp 5555 ‘e göndermeniz yeterli oluyor. Kampanya dahilindeki 20GB internet 7 gün boyunca geçerli oluyor.

Güncel ve geçerli başka kampanya bulunmamaktadır. Diğer kampanyalar hizmet aboneliklerinden sonra aktif olmaktadır. Bu da bu kampanyaları ücretsiz kategorisinden çıkarıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir