1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Kablosuz Kulaklık Almak İçin 5 Neden

Kablosuz Kulaklık Almak İçin 5 Neden
0

Bluetooth teknolojisinin en güzel getirilerinden biri olan kablosuz bluetooth kulaklıklar gittikçe yaygınlaşmaya başladı. Yaklaşık her markada kablosuz kulaklık çeşidi bulunuyor. Kablosuz bluetooth kulaklıklar önce telefondan bağımsız hale geldi, iki kulaklığın birbirine bağlı olduğu modeller üretildi. Şimdi ise birbirinden bağımsız kendi şarj kutusuna sahip kablosuz bluetooth kulaklıklar üretildi. Bu model çoğu kullanıcı tarafından kullanışlı bulundu ve milyarlarca sattı. Peki bu kulaklığa neden sahip olmalıyız veya bir kulaklık alacaksak neden bu kulaklığı tercih etmeliyiz gibi sorular varsa aklımızda yazımız tam da size göre.

Kablo Kalabalığından Kurtulun

Kablolar her zaman işleri bir nebze daha zor hale getirir. Üstelik kulaklık kablosu öyledir ki her zaman dolaşır. Kablosu yeterince uzun olmayan kulaklıklar veya çok uzun olan kulaklıklar her zaman problem çıkarır. Hatta telefonumuzu düşürmemize bile neden olur kimi zaman bu kablosuz kulaklık ile bu sorunların hepsi geçmişte kalıyor ve kablosuz kulaklığın özgürlüğünü tanıyorsunuz.

Kablosuz Kulaklık Almak İçin 5 Neden
Kablosuz Kulaklık Almak İçin 5 Neden

Tuş Ve Kablo Bozulmaları Geride Kaldı

Kablolu kulaklıklar genellikle girişlerinden bozulur ve temassızlık oluşmaya başlar bu da kulaklığınızın sona yaklaştığının belirtisidir. Ya da ses açma kapama tuşları belli bir süre sonra bozulmaya başlar bu tuşların bozulması üzerine kulaklığınızın mikrofonu da bozulur. Fakat bluetooth kulaklıkta bu mümkün değildir sebebi ise dokunmatik olmasıdır üstelik mikrofonla alakası yoktur. Kabloların içerisindeki bağlantının kopması ve bozulması gibi ihtimaller kablosuz kulaklıkta sıfırdır.

Tüm Cihazlarınıza Bağlanın

Her kablolu kulaklığın girişi tabii ki farklı oluyor markadan markaya cihazdan cihaza değişim gösteriyor. Peki her cihazımız için ayrı kulaklığa mı sahip olacağız ve bunların hepsini nasıl yanımızda bulunduracağız. İşte bu gibi soruları sıfıra indirgeyen kablosuz bluetooth kulaklık teknolojisi, bluetooth bağlantısı bulunan her cihaza bağlanır ve istediğiniz gibi kullanırsınız. Üstelik arabada kullanımı da kolaylaştırır. Araç kullanırken kısa süreli görüşmelerinize imkan sağlar.

Şarj Standı Olan Kablosuz Kulaklıklar

Kendi şarj standına sahip olan kablosuz kulaklıklar size her an her yerde şarj imkanı sağlamaktadır. Bu özellik her kulaklıkta bulunmasa da çoğu markada bulunuyor. Kulaklığınızın şarjı bittiğinde standına koyun ve şarj etmeye başlayın herhangi bir elektrik gücü olmadan dışarda şarj edebilirsiniz

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir