1. Anasayfa
  2. Haberler

Yakın Zamanda Oppo R15’in 5G Destekli Versiyonu Tanıtımda Olacak

Yakın Zamanda Oppo R15’in 5G Destekli Versiyonu Tanıtımda Olacak
0

Oppo, 5G teknolojisini akıllı cihazlara uygulama anlamında çok başarılı sonuçlar elde etti. Oppo’nun 5G uyumluluk testlerini yapmaya başlayalı 1 seneye yaklaştı.

Oppo Genel Başkan Yardımcısı ile Çin İş Bölümü Başkanı, Oppo’nun 5G teknolojisinin yapılan uyumluluk testlerinde gayet başarılı olduğunu bildirdi. Elde edilen bu başarı sayesinde gelecek yıl içinde piyasaya çıkacak olan akıllı telefonların 5G teknolojisini destekleyen özelliklerde olacağı anlamına geliyor. Merkezi Çin olan Oppo Araştırma Enstitüsü’nde, Oppo R15 akıllı telefonun özelleştirilmiş versiyon30u üstünde yapılan testlerin sonucunda Oppo, 5G teknolojisini akıllı telefonlara uyarlamayı başardı. Oppo’nun 5G teknolojisine yatırım yapmasının nedeni, dünyanın en iyi 5G teknoloji olan akıllı telefonu piyasaya çıkaran ilk marka olma hedefidir.

Bu senenin ilk başlarında Oppo, dünyanın ilk 5G teknolojisiyle görüntü görüşmesini 3 boyutlu görüntü ile elde etmişti. Diğer taraftan Oppo, geliştirmiş olduğu 3B görüntü teknolojisini başarılı olarak ilk defa kullanmış oldu. Böylece Oppo, teknoloji piyasası için çok fazla değer arz ediyor. Oppo, gelecek sene 5G teknolojisi olan akıllı telefon çıkarması öngörülüyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir