1. Anasayfa
  2. Haberler

Tesla Çalışanları İtiraf Etti: Elon Musk Her Şeye Fazla Karışıyor

Tesla Çalışanları İtiraf Etti: Elon Musk Her Şeye Fazla Karışıyor
0

Elon Musk’un çok fazla hırslı ve ilham veren bir karakterinin olduğunu ifade eden eski ve yeni Tesla çalışanları, buna karşılık meşhur iş adamının her işe burnunu sokarak işlerin yavaşlamasına sebep olduğunu ifade ettiler.

Çağımızın en sıra dışı iş adamı olan Elon Musk, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamalar ve piyasaya çıkardığı ürünler sayesinde hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor. Bunun yanında geniş kitleden de eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor. Elon Musk, sadece medya önünde değil, iş yerinde de olağan dışı hareketler sergilemekte.

Bir televizyon kanalı eski ve yeni Tesla çalışanlarıyla birlikte röportajlar gerçekleştirdi. Buna göre çalışanlara Elon Musk’un şirketteki davranışlarının nasıl olduğu soruldu. Tesla çalışanları Musk’un ilham veren karakteri olduğunu ve bunun yanı sıra işlere çok fazla karıştığını ifade ettiler. Musk’un mücadeleci durumu, şirketin devamlı olarak zaman ile para kaybetmesine sebebiyet veriyor. Çalışanlar, 47 yaşındaki Tesla CEO’su Musk’un kendilerini her şeyi baştan yapmaları konusunda zorladığını ve bunun da maliyetli olan projelerin başarısız olmasına ya da üretimde gecikmeler yaşanmasına sebep olduğunu ifade ettiler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir