1. Anasayfa
  2. Haberler

Xiaomi Mi MIX 3’ün Depolama ile Renk Alternatifleri Paylaşıldı

Xiaomi Mi MIX 3’ün Depolama ile Renk Alternatifleri Paylaşıldı
0

Birkaç saat evvel Xiaomi, Mi MIX 3’ün dünyanın ilk 5G ticari akıllı telefonu olacağı yönündeki iddialar doğrulandı. Dahası birkaç özellik de şimdiden belli oldu.

Hintli yayıncı, Mi MIX 3’ün depolama ile renk alternatifleri bakımından yeni ayrıntılar ortaya çıkardı. Yeni telefonun 10 GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca çıkan haberlere göre Mi MIX 3 yeni birçok çekici renk alternatifleri ile karşımıza çıkacak. Bilindiği üzere geçen sene eylül aylarında piyasaya çıkan Xiaomi Mi MIX 2, siyah ile beyaz renkteydi. 2018 senesinin başında bildirilen Mi MIX 2S modeli, yeniden aynı renkler ile çıkış yapmıştı. Geçen seneden bu yana birçok akıllı telefon üreticisi, kullanıcılarına birçok renk alternatifleri sunuyor.

Xiaomi’ye bakıldığı an yakın zamanda belirtilen Xiaomi Mi 8 Pro ile Mi 8 Lite modelleri, Çinli dünya liderinin ilk renk alternatiflerine sahip olan akıllı telefon modelleri ile geliyor. Tekrardan aynı Hintlinin paylaştığı habere göre, Mi MIX 3 safir mavisi, siyah ve yeşil zümrüt gibi renkler ile karşımıza çıkacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir