1. Anasayfa
  2. Haberler

Samsung, Yeni Kapaklı Telefonu İçin İpucu Verdi

Samsung, Yeni Kapaklı Telefonu İçin İpucu Verdi
0

Samsung, yeni kapaklı telefonu için resmi destek sayfasını yayına aldı. Ayrıca bu cihazın lansman zamanının da yaklaştığının mesajını verdi. Bu yeni cihaz kapaklı bir yapıda olacak.

Güney Koreli teknoloji lideri Samsung, yeni akıllı telefonunu tanıtmadan önce cihazın destek sayfasını yayına aldı. Firma, SM-W2019 isimli akıllı cihazının destek sayfasını resmi bir şekilde yayına almıştır. Bu şekilde Samsung’un geçen senelerde olduğu gibi tam donanımlı bir telefon tanıtımı yapacağını söylemek mümkün.

Ülkemizde kapaklı telefonlara olan ilgi tamamen tükenmiş vaziyette. Doğu Asya’da, kullanıcıların kapaklı ve tuş takımı olan telefonlara talebi hala sürüyor. Bu yüzden Samsung, her sene bitiminde Güney Kore ve Çin gibi ülkelerde piyasaya çıkarmak için tam donanımlı kapaklı telefon tanıtımları gerçekleştiriyor.

Samsung’un yeni akıllı telefonu SM-W2019 da firmanın bu seneki kapaklı telefonundan biri. Telefonun Snapdragon 845 işlemciye sahip olması bekleniyor. Ayrıca 6 GB veya 8 GB RAM kapasitesi de olacağı öngörülüyor. Cihazda değişken diyaframlı kamera bulunacak ve dokunmatik destekli çift ekrana ve bunun yanında tuş takımına sahip olacaktır.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir