1. Anasayfa
  2. Haberler

Bitcoin.com, Kendi Sanal Para Borsasını Açıyor

Bitcoin.com, Kendi Sanal Para Borsasını Açıyor
0

Sanal paraların popüler olması ile birlikte dünya çapında büyük bir takipçi grubuna sahip, yatırımcı ilişkileri merkezi Bitcoin.com, kendi sanal para borsasını oluşturacak. Bu cümle Bitcoin.com CEO’su Roger Ver tarafından iddia edildi.

Bloomberg ile geçen günlerde röportaj yapan Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, firmanın sanal para borsası açacağının ipuçlarını paylaştı. Sanal para dünyasında haber ve bazı yatırımcılık hizmetlerinin var olduğu Bitcoin.com, büyük bir ihtimalle sanal para borsasıyla ilgi çekebilir.

Bilindiği gibi Bitcoin ve Bitcoin.com arasında bağlantı bulunmuyor. Roger Ver, yalnızca akıllı bir girişimci olarak, Bitcoin’i duymasından sonra Bitcoin.com ismini satın alıyor. Yeni sanal para borsası hizmeti ile Bitcoin.com, sitesinin yatırımcılarının çoğunluğunu kendi bünyesi altında bulunduracak.

Roger Ver, sanal para borsası için ortak aradığını da ifade etti. Ver; ‘’ şayet sistemi kendi bünyemiz dahilinde inşa edebilirsek, daha uyguna iş yapıp istediğimizi alabiliriz ama, güvenlik anlamında bazı problemler olabilir’’ diye belirtti. Ayrıca Roger Ver’e göre Bitcoin, artık standart paranın yerini alacak formu yok.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir