1. Anasayfa
  2. Haberler

Windows 10’un Skype Uygulamasına Para Gönderme Özelliği Eklendi

Windows 10’un Skype Uygulamasına Para Gönderme Özelliği Eklendi
0

Eskiden iOS, Android ve MS Power çeşitleri için uygulamaya eklenen yeni özellik, Windows Insider kullanıcılarının beğenisine takdim edildi.

Microsoft’un Skype hakkındaki politikaları her geçen gün değişiklik gösteriyor. Daha önce en sade, ek özelliklerden ve gösterişten arınmış bir uygulama yapmak istediklerini açıklayan Microsoft, şimdiler de masaüstü uygulamasına ‘’arkadaşınıza para gönderme’’ seçeneği sayesinde yeni bir özellik kattı.

Bu özelliği kullanmak için Microsoft hesabınızın ve PayPal hesabınızın olması şart. Ardından profilinizdeki ‘’para’’ seçeneğine tıklayarak dilerseniz para gönderebilir dilerseniz de arkadaşlarınızdan para istemeniz mümkündür.

Türkiye’de PayPal’ın etkinliklerini sonlandığını düşünürsek eğer bu özelliği kullanabilmeniz için VPN aracılığı ile başka bir ülkeden alınan PayPal hesabına ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca ufak bir havale ya da EFT işlemlerinizi Skype üstünden niye yapmak istersiniz o da farklı bir tartışma konusudur.

Skype’ın en yeni özelliğine sizde sahip olabilmek için Windows Insider programına kayıt yaptırmalı ve Skype’ın 14.32.42.0 versiyonuna sahip olmanız gerekir. Bu uygulamanın en yakın sürede bütün Windows 10 kullanıcıları için sunulacağını da hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir