1. Anasayfa
  2. Haberler

2019 Senesinde Minecraft: Dungeons Geliyor

2019 Senesinde Minecraft: Dungeons Geliyor
0

Eğitici ve öğretici olan dünyanın sınırının olmadığı Minecraft atmosferinde, yepyeni bir oyun ile sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Dün gerçekleştirilen MineCon’da Mojang Minecraft geliştiren ekip, sadece zindanlara ait birçok yeni içerikler (asansör, silah ve canavar gibi) yer alan yeni bir oyunun çıkacağını ilan etti. 2019 senesinde piyasada olması beklenen oyun, Minecraft: Dungeons olarak karşımıza çıkacak.

Sadece yeraltı dünyasına odaklanılmış oyunda, öyle bir asansör oyuna geliyor ki Minecraft dünyasında asansörü yapmak çok da mümkün olmuyordu. Zindanda dolaşırken karşınıza çıkacak olan sandıklardan, oyuna yeni eklenecek olan silahlar çıkacaktır. Silahlar ile Minecraft dünyasında daha önce hiç karşılaşmadığınız canavarları öldürebilmeniz için işinizi kolaylaştırmaya yarayacak.

Yeraltı dünyası ile zindanlar Minecraft evreninde vazgeçilmezler arasında yerini alır. Oyun paketi sayesinde zindanlar, eskisinden daha çok ayrıntı içerecek. 4 kişiye kadar ya da yalnız başınıza oynayabileceğiniz Minecraft: Dungeons, Minecraft: Story Mode’nin ardından çıkan en iyi Minecraft oyunu olarak ifade ediliyor.  Önümüzdeki yıl oyuna Minecraft’ın kendi internet sitesi üzerinden ya da Minecraft Store’dan sahip olmanız mümkün.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir