1. Anasayfa
  2. Haberler

Yamaha’nın Yeni Elektrikli Dağ Bisikleti Yolda

Yamaha’nın Yeni Elektrikli Dağ Bisikleti Yolda
0

Yamaha, bisiklet sektöründe yeni bir devir başlatacak ve Yamaha Wabash, Nevada’da tanıtıma sunuldu. Bisikletçilikte 2 trendden biri olan elektrikli bisikletlerin, hızla yükselen ünü ve normal bisikletlerin yerine geçen dağ bisikletleridir. Çoğu bisikletçiler, elektrikli bisikletlerin hayat şartlarını çok daha kolay hale getirdiğini ifade ediyorlar. Ayrıca dağ bisikletlerinin ne kadar büyük değer taşıdığını da belirtiyorlar.

Normal bir bisikletin ortaya koyduğu özelliklerin yanında, dağ bisikletleri çakıllı yollarda rahat ve sağlamlığını ortaya çıkarıyor. Bu nedenle kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu 2 özelliği bir araya getirmeyi başaran Yamaha’nın bisiklet satışlarının artması çok normal bir durumdur.

Geçtiğimiz haftalarda Wabash isimli yeni ürünün tanıtımlarını gerçekleştiren Yamaha, elektrikli bisiklet sevenler için dağ bisikleti sevenleri bir araya getirmek için çaba harcıyor. Yamaha’nın satış ve pazarlama müdürü konu hakkında şunları ifade etti;

‘’Wabash tahmin edebileceğiniz bütün yüzeyler için tasarlanan en iyi elektrikli dağ bisikletidir. Bu bisiklet sayesinde istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Kullanıcıların, bisikletin performansından mutlu olacağını düşünüyoruz’’ diye belirtti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir