1. Anasayfa
  2. Haberler

Apple Watch Series 4 için Sevindirici Haber

Apple Watch Series 4 için Sevindirici Haber
0

12 Eylül’de Apple’ın düzenlemiş olduğu tanıtımda 3 yeni iPhone modeli ile beraber tanıtımların yapıldığı ürünler arasında Apple Watch Series 4 ‘de yer alıyor. Saat, özellikle ekran boyunun artması nedeni ile daha çok ilgi çekici bir hal almış.

Çoğu kullanıcı yeni iPhone modellerinin tam tersine Apple Watch Series 4’ün daha çekici ve merak uyandırdığını ifade ediyor. Dolayısıyla cihaz satışa çıktıktan az bir zaman sonra kendini gösterecek ve aynı zamanda Apple’ın bazı tedbirler aldığı da biliniyor.

Apple Watch Series 4 Üretimi Çoğaltılıyor

İnternet adresinden Apple Watch 4’ü satın almak isteyenlere 1 aya kadar teslimat zamanı verilmektedir. Bu bakımdan beklenilenden çok daha fazlası bir sipariş alan Apple, üretimi yapan şirketten kapasite artışı istediği ifade ediliyor.

Bunun yanı sıra üretimi gerçekleştirilen Quanta Computer’in, Changshu’da yer alan fabrikasının kapasitesini çoğalttığı belirtildi. Apple, sadece bununla da yetinmedi ve üretim için Compal Electronics ile de görüşmelerine hız verdi.

Eskiden Apple Watch 3 üretiminde de var olan Compal, bu sayede Watch Series 4 üretiminde de var olacak. Tasarım hemen hemen aynı olmasına rağmen, değişik bir ürünü hemen üretmek sanıldığı gibi basit olmuyor.

Dolayısıyla Compal’ın Kasım ayında üretime başlaması öngörülüyor. Watch Series 4 stoklarında yaşanan bazı problemler biraz daha sürecek. Fakat, birkaç ay içinde Apple’ın stok sorununu ortadan kaldıracağı belirtiliyor.

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir