1. Anasayfa
  2. İnternet

Videoların Düzenlenebileceği İnternet Siteleri

Videoların Düzenlenebileceği İnternet Siteleri
0

Videolarınızı çekip içerikler üretmek kadar düzenlemenin de ayrı bir zorluğu vardır. Sizde video düzenleme konusunda size yardımcı olacak indirme yapmadan kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizler için internet üzerinden tarayıcı tabanlı olarak kullanabileceğiniz en iyi sitelerden bazılarını bir araya getirdik.

WeVideo

Windows Movie Maker benzeri ücretsiz kullanabileceğiniz bir video düzenleme hizmeti sunan bir sitedir. İsterseniz videonuzu kamera yardımı ile kaydedebilir ya da resimlerinizi, videolarınızı ve müziklerinizi yükleyerek programa aktarıp zaman çizelgesi yardımıyla düzenlemeye başlayabilirsiniz. Birçok otomatik geçişler, efektler ve bunları içeren temalar mevcut.

Ayrıca program 1GB alanı bulunan ücretsiz bir bulut depolama hizmeti veriyor. Bu sayede yarattığınız projelerinizi burada saklayabilirsiniz. Eksi tarafları ücretsiz kullanıma özel bazı özelliklerin kısıtlı olması ve ücretsiz yarattığınız videolarda sitenin filigranı olması.

Kizoa

Kizoa size görsel şovlar içeren videolar yerine sosyal medya için yaratabileceğiniz videolar yapabilme imkanı sunar. Bu siteyi videolarını kırpmak, döndürmek veya bir kaç videoyu birleştirmek için kullanabilirsiniz.

           Video düzenleme işlemi bittiğinde isterseniz masaüstünüze kaydedebilir veya bu videoları direk sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Sitede kısa sürede bir hesap açıp programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda site size 1GB depolama alanı sunuyor. Ücretsiz kullanıcıların yaptıkları videolarda sitenin filigranı olur.

ClipChamp

Ücretsiz sürüme özel kısıtlamalara sahip olan bu site basit işlerinizi halletmek için doğru bir seçenek olabilir. Performans ve kullanışlılık ve programda düzen arıyorsanız sizde videolarınızı düzenlemek için bu siteyi tercih edebilirsiniz.

Eğer ücretli bir sürüme sahip olursanız 5 dakikadan daha uzun videolar yapabilir, maksimum 1080p olacak şekilde videolar oluşturabilir ve ayda 5’ten fazla video oluşturabilirsiniz. Ücretsiz sürümde bunu yapamazsınız. Yaptığınız videoları isterseniz direk paylaşabilirsiniz ya da masaüstünüze kaydedebilirsiniz.

Movie Maker Online

Oldukça kullanışlı bir programa sahip olan site, videolarınızı, ses dosyalarınızı veya resimlerinizi programa aktararak video kolajı yapmanıza imkan tanır. Yüklediğiniz videoları isteseniz kırpma işlemi yapabilir veya yeni görüntüler vermek için program içerisindeki birçok aracı kullanabilirsiniz. Ayrıca program metin ekleme veya birçok geçiş seçeneği sunar.

Movie Maker Online sitesi içerisinde ayrıca yarattığınız videoya ekleyebileceğiniz telifsiz görüntü ve müzik dosyaları da mevcut. Programdaki menülere alışmanız biraz zamanınız alabilir. İşleminizi bitirdiğinizde videonuzu sadece MP4 formatı ile masaüstünüze kaydedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir