1. Anasayfa
  2. Haberler

iPhone XS Max Ekran Testini Kusursuz Bir Şekilde Tamamladı

iPhone XS Max Ekran Testini Kusursuz Bir Şekilde Tamamladı
0

Apple’in yeni amiral gemilerinden iPhone XS Max, yapılan ekran testlerini başarılı bir şekilde tamamladı. Testlerin sonucuna göre Samsung Galaxy Note 9’dan daha iyi performans göstererek ‘’en iyi ekrana sahip akıllı telefon modeli’’ unvanını aldı.

Akıllı telefon ve tablet ekranlarını araştırma şirketi olarak bilinen DisplayMate, daha önce yaptığı açıklamada en iyi ekrana sahip akıllı telefon modelinin Samsung Galaxy Note 9 olduğunu duyurmuştu. Yapılan tüm testlerden A+ alarak geçen Galaxy Note 9, unvanını kaptırdı.

iPhone XS Ekran Testine Sokuldu

Apple’in piyasaya yeni çıkardığı modellerden biri olan iPhone XS Max, DisplayMate tarafından ekran testine sokuldu. DisplayMate tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

‘’Şirketimiz tarafından iPhone XS Max isimli akıllı telefon modeline ekran testi gerçekleştirildi. Tüm ölçümlerimiz ve detaylı laboratuvar testlerinden A+ not aldı. Diğer telefon modellerinin sonuçlarına göre en yüksek notu alan iPhone XS Max, en iyi ekrana sahip akıllı telefon modeli seçilmiştir.’’ ifadelerini kullandı.

Samsung’un elinden unvanını alan Apple firması ve çalışanlarının, test sonucunun ardından kutlama yaptığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir