1. Anasayfa
  2. Finans

Papara Kart nedir, nasıl kullanılır

Papara Kart nedir, nasıl kullanılır
0
  1. nesil yeni ödeme sistemlerinin yaygınlaşması ile beraber, tüketiciler için inanılmaz kolaylıklar sağlanmaktadır. Bu konumuzda son yılların en popüler özgür ödeme sistemi olan Papara’dan bahsedeceğiz. Papara Kart nedir, nasıl kullanılır konularına değinmeden önce, Papara hakkında kısa bir bilgi notu geçmek isteriz.” Paradan iyisi Papara “ sloganı ile 6493 sayılı yasa kapsamında, BDDK onaylı güçlü bir ödeme sistemi olan Papara, 1,5 milyon üyeye sahip etkin bir finans şirketidir. 2016 yılından beri hizmet veren Papara, özellikle anında para transferi ve tüm bankalar ile uyumlu olması nedeni ile en çok tercih edilen yeni nesil ödeme sistemleri arasında yer almaktadır. Papara.com web sitesinden Papara Kart için başvuru yapabilir ve üyelik hesabı oluşturduktan sonra kargo adresinize 1 hafta içerisinde alabiliyorsunuz. Papara Kart başvuru ücreti 9,9 TL olup, aylık 1 TL kart işletim ücreti vardır. Kullanmadığınız aylar için kart aidatı alınmamaktadır.
  2. Nesil Ödeme Sistemleri

Papara kartınız ile dünyanın her ülkesinde ve tüm ATM lerinden anında para çekebilir veya alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Alışverişlerde komisyon alınmamaktadır. Nakit para çekimlerinde ise oldukça düşük komisyon ücretleri tahsil edilmektedir. Yurt içi çekim işlemlerinde %1,15 + 1 TL komisyon alınır. Yurt dışı 500 TL’ye kadar olan çekim işlemlerinde 5,00 TL komisyon ücreti vardır. Yurt dışı 500 TL üzerindeki işlemlerinde %1 TL komisyon olarak tahsil edilmektedir.

Papara Kart Başvurusu

Papara Kart başvuru yapabilmeniz için, öncelikle Papara web sitesinden üye olmanız gerekmektedir. https://www.papara.com/personal/#!/register adresinden anında üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra, Papara Kart başvurunuzu online yapabilirsiniz. Papara Kartınız teslim edileceği Kargo teslim adresinizi eksiksiz yazmanız ve kişisel bilgilerinizi gerçek ve teyit edilmiş şekilde doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuzun ardından 7 ila 10 gün içerisinde kurye ile Papara Kartınız adresinize teslim edilecektir. Papara Kartınızı yurt içi ve yurt dışında bütün ATM cihazlarında kullanabilir veya internet alışverişte kullanabilirsiniz. Haftanın 7 günü 7/24 Papara müşteri hizmetlerinden hesabınız ve kartınız ile alakalı destek alabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir