1. Anasayfa
  2. Finans

Aidatsız kredi kartı veren bankalar

Aidatsız kredi kartı veren bankalar
0

Kredi kartlarında kullanıcıyı en çok üzen masraf kalemi senelik aidat ücretleridir. 150 ila 200 lira arasında değişen aidatlar yüzünden tüketiciler, Aidatsız kredi kartı veren bankalar arayışına geçmiş durumda. Biz de sizler için senelik aidat almayan bankaların listesini derledik. Liste Eylül 2018 itibari ile en güncel listedir.

Kredi Kartı Aidatını Geri Alma Yolları

Her ne kadar son aylarda kredi kartı aidatlarını geri alma yöntemleri internette dillendirilse de, bu konuda çıkan Yargıtay kararları nedeni ile maalesef bu şu an için çok zor görünmektedir. Tüketici mahkemelerine başvuru, konuyu yargıya taşıma durumu ve benzer girişimler sonuçsuz kalmaktadır. Üstüne üstlük bankanız size bu tavrınızdan dolayı, tepki koymakta ve ilişiğinizi kesebilmektedir. Bunun örneklerine çok rastlanmaktadır.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Odeabank Kredi Kartı Aidatsız

Limitleri çok düşük olsa da, Odeabank Bank’O Card kredi kartı senelik aidat alınmadan verilmektedir.

Kuveyttürk Sağlam Kart Aidatsız

Sağlam Kart adıyla kredi kartı hizmeti sunan Kuveyttürk, Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

Enpara Kart Aidatsız

Özellikle genç kredi kartı kullanıcıları arasında oldukça popüler olan Enpara, kredi kartından senelik aidat almamaktadır.

İş Bankası Maksimum Aidatsız Kart

Maksimum kart ile hem aidatsız kredi kartı kullanmanın keyfine varabilir, hem de 12 aya varan taksitler ile nakit avans çekebilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Flexi Aidatsız Kart

Bonus Flexi Kredi Kart senelik aidat alınmayan kredi kartlarından biridir. Aynı zamanda hesap özetlerinizi erteleme seçeneği de bulunmaktadır.

Akbank Free Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartlarından en çok kullanılanlardan biri olan Akbank Free Kart, ücretsiz olup aidat alınmamaktadır.

QNB Finansbank Fix Card Aidatsız Kredi Kartı

Fix Card, Finansbank’ın Enpara’dan sonra ikinci aidatsız kredi kartıdır. Senelik ücreti bulunmamaktadır.

Halk bankası Paraf Card Aidatsız Kredi Kartı

Devlet bankası olan Halk Bankası’nın aidatsız kredi kartı olan Halk Kart ile taksit ertelemesi ve hesap özeti ertelemesi yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz nakit avans özelliğini de kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir