1. Anasayfa
  2. Turkcell bedava internet

Turkcell Faturasız Paketler

Turkcell Faturasız Paketler
0

TURKCELL FATURASIZ PAKETLER HANGİLERİDİR?

Türkiye’nin en çok kullanılan operatörlerinden olan Turkcell, faturasız hat kullanmak isteyenler için çeşitli kampanyalar ve ödeme seçenekleri sunuyor. Her kesim için farklı özelliklerde paketler mevcut olup özellikle gençler, iş adamları ve engelliler için çeşitli paketleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Gençler İçin Özel Faturasız Tarifeler

Gençlerin sosyal medyada aktif olmasından dolayı interneti daha fazla olan paketler ve fiyatı ideal olan paketler tercih etmektedirler. Gençler için en uygun turkcell faturasız paketler uçuran paketlerdir. Uçuran paketlerde; 4 GB, 6 GB, 8 GB ve 10 GB’ye kadar internet paketleri mevcuttur. Uçuran 4GB 45 TL, Uçuran 6GB; 55 TL, Uçuran 8GB; 65 TL ve Uçuran 10GB; 75 TL’dir. Tüm uçuran paketlerde ise 500 DK her yöne konuşma ve 1000 sms bulunmaktadır.

İş Adamlarına En Uygun Faturasız Paketler Nelerdir?

İş adamlarının yurt dışı konuşması ve bol dakikalı paketler kullanması gerekebiliyor. Bundan dolayı, İş adamları için en uygun Turkcell faturasız paketler; Avantaj Yurt Dışı Paketi; yurt dışında 88 ülkede kullanılabilen 500 dk, 1000 SMS ve 2 GB sağlıyor. Bu paketi almak için AVANTAJ YURTDISI yazıp 2200’e göndermek gerekmektedir.

Engel Tanımayan Tarife!

Engel Tanımayan Hepsi 5 GB paketi ile engelli kişilere özel ; aylık 5 GB internet, 1000 DK her yöne ve 1000 Sms vardır. Fiyatı ise 45 TL’dir. Engel Tanımayan Hepsi 5GB paketini almak için ENGELSIZ HEPSI 5GB yazıp, ücretsiz 2222’ye göndermek gerekmektedir.

Turkcell Faturasız Paket Türleri

Teknoloji ile birlikte mobil cihaz kullanımı artmaktadır. Kullanılan mobil cihazlar iletişim halini kolaylaştırmaktadır. Mobil cihazlar üzerinde kullanılan tarife ve paketler ise kullanımı kolaylaştırmaktadır. Turkcell faturasız paketler arasından kişilere uygun olanları tercih edilmektedir. Faturasız paketler içerisinde birçok farklı ürün mevcuttur. Mobil cihaz kullanıcıları Turkcell faturasız paketler sayesinde kolaylıkla iletişim kurabilmektedir. İnternet, ses ve mesajlaşma ürünleri içerisinde farklı limitlerde paketler mevcuttur. Kişiler internet, ses ya da mesaj ürünlerine olan ihtiyaçlar üzerinden seçim yapmaktadır.

 Turkcell Faturasız Hat Paketleri ve Fiyatları

           Turkcell faturasız paketler içerisinde 4.5 G hızında bütün ürünleri içeren paketler de bulunmaktadır. Kullanım limitlerine göre farklı fiyatlardan oluşan 4.5 G hızında tüm paketler en çok tercih edilen paketlerdendir. 4 GB internet, 500 her yöne dakika içeren ikili paket 45 TL olarak ücretlenmektedir. Aynı şekilde 3 GB internet kullanımı ve 500 her yöne dakika ise aylık 40 TL şeklinde ücretlenmektedir. 2 GB internet ve 500 her yöne dakika ise aylık 35 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

 

Kullanım içerisinde konuşma paketlerinin miktarının arttırılması üzerine paketler de bulunmaktadır. 1000 her yöne dakika paketleri 4 GB, 3 GB ve 2 GB şeklinde paketlere ayrılmaktadır. 1000 her yöne dakika ve 4 GB internet aylık 55 TL, 3GB internet ve 1000 her yöne dakika 50 TL, 2GB internet 1000 her yöne dakika ise 45 TL olmaktadır. Turkcell faturasız paketler içerisinde özel kampanyalar da mevcuttur. BİP üyesi kullanıcıları 1GB internet, 1GB BİP’ özel internet ve 500 her yöne dakika paketini aylık 30 TL üzerinden kullanabilmektedir. Aynı şekilde 1 GB internet, BİP’ e özel 1 GB internet ve 1000 her yöne dakika ise 40 TL olmaktadır. Belirlenen paketler üzerinden kolaylıkla kulanım sağlanmaktadır.

Turkcell bedava internet kampanyaları konumuzu incelemeyi unutmayınız

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir