1. Anasayfa
  2. Kredi

Düşük faizli esnaf kredisi

Düşük faizli esnaf kredisi
0

Kredi kullanımı açısından kısır bir dönemden geçmekteyiz. Şişen kredi borçları, kredi kartları hesap özetlerinin zamanında ödenememesi, açılan icra davaları, kara listede olan milyonlarca vatandaş,  yüksek döviz kuru, astronomik faiz oranları ve oluşan darboğaz nedeni ile şu an için düşük faizli esnaf kredisi bulmak oldukça güç olsa da, mevcut faiz oranları ile kredi kullanan esnaflarımız, bu süreci bu şekilde atlatmak için kredi paketlerine başvuru yapmaktadır.

Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Eylül 2018 ayı itibari ile esnaf kredilerinde faiz oranları %2 ye yaklaşmaktadır. Hatta bazı özel bankalarda bu oran, %2 yi geçmektedir. Ekonomik krizin tam ortasında kalan ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalara başvuru yapan esnaflar, çok zor bir dönemden geçmektedir. Aşağıdaki listeden düşük faizli esnaf kredisi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Esnaf Kredisi Veren Bankalar 2018

Sizler için esnaf dostu olan bazı bankaların esnaf kredi paketlerini inceledik. Direkt web sitelerinden kredi seçeneklerini görebilir ve bütçenize en uygun kredi paketine başvurabilirsiniz.

İş Bankası Esnaf Kredisi

Esnaflar için oluşturduğu kredi paketleri içerisinde mutlaka size uygun olanı bulabileceğiniz esnaf kredisi paketleri için https://www.isbank.com.tr/TR/kobi/esnaf-bankaciligi/esnaf-kredileri/Sayfalar/esnaf-kredileri.aspx  linkini inceleyebilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi

Özel bankalar arasında, esnaf dostu olarak bilinen Akbank esnaf kredisi kampanyaları için https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/esnaf-destek-paketi.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Halk Bankası Esnaf Kredisi

Devlet bankalarından olan Halk Bankası’nın esnaf destek kredileri hakkında detayları öğrenmek için https://www.halkbankkobi.com.tr/channels/Esnaf-ve-Sanatkarlara-Ozel/Esnaf-ve-Sanatkarlarimiza-Ozel-Krediler/112  adresini ziyaret ediniz. En çok esnaf kredisi kullandıran bankalardan biri olan Halk Bank sayfasında birden fazla kredi paketi bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Esnaf Kredisi

Kolay geri ödeme seçenekleri ile esnafa destek veren Yapı Kredi Bankası esnaf kredileri için https://www.yapikredikobi.com.tr/kobi-kredileri/esnaf-kredisi adresinden yardım alabilir ve kredi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi

Kobi kredisi, esnaf kredisi ve ticari kredi kapsamında birden çok kredi kampanyasına sahip olan Garanti Bankası kredi paketlerini https://www.garanti.com.tr/tr/kobi/kobilere_ozel/destek_paketleri/esnaf_destek.page linkinden takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi

Esnaf ve çiftçinin en ok tercih ettiği en önemli devlet bankası olan Ziraat Bankası esnaf kredileri detaylarına https://www.ziraatbank.com.tr/tr/girisimci/krediler adresinden erişebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir