1. Anasayfa
  2. Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bananevar Bedava internet ve hediyeler nasıl yapılır?

Vodafone Bananevar Bedava internet ve hediyeler nasıl yapılır?
1

Vodafone bedava internet ve süprizlerle yine karşınızda. Daha önce Vodafone yanımda uygulamasıyla bedava internet dağıtan Vodafone, Uygulamaya eklediği Bananevar bölümündeki çark ile her hafta süpriz hediyeler dağıtıyor. Uygulamayı indirdikten sonra her hafta Bananevar bölümünü kullanarak hediye internet ve özel hediyelere sahip olabilirsiniz.

Vodafone’lular Şansını Cebinde Taşıyor
Vodafone Yanımda uygulamasından hattınızla ilgili birçok işlemi kolayca halledebildiğiniz gibi, yenilenen Bana Ne Var bölümündeki hediye çarkını çevirerek, her hafta sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz.

#BANANEVAR NEDİR?
#BanaNeVar, Haftanın her günü kendinize özel hediyeler bulabileceğiniz Vodafone Yanımda bölümüdür. Ayrıca Özel Teklifler kısmından size özel avantajlı dakika, SMS ve internet paketleri gibi Vodafone kampanyalarını görebilir, tek tıkla satın alabilirsiniz. Avantaj Cepte kısmından ise ulaşımdan etkinliğe, giyimden yemeğe birçok ünlü markanın size özel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

HediyeniziNasıl Kullanabilirsiniz?

Her hafta Vodafone Yanımda uygulamasından #BanaNeVarbölümüne girip, hediye çarkını çevirerek sürpriz hediye kazanma şansınızı yenileyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir